Hot strings band
O nás

   Dana

   Zdeněk

Pája 

Petr

Kája

Standa

Kromě ČR jsme působili dlouhodobě ve Švýcarsku, Španělsku, Kanárských ostrovech, Německu, Belgii, Francii, Holandsku nebo Perském zálivu a mnoha dalších zemích. Kde jsme hráli? Muzikanti v našem týmu také prošli za svou hudební kariéru různými kapelami a spolupracovali s předními osobnostmi naší hudební scény. Můžeme vyjmenovat např. Věrou Špinarovou, Heidi Janků, Richarda Mülera, skupinu Buty, Mixed Generation, Petera Lipu, Ivo a Adama Pavlíka a další. Za dobu naší aktivity jsme odehráli doslova tisíce akcí. Petr - klávesové nástroje, vokály. Aranžér a skladatel.

Doprovází také velké akce např. Ostrava zpívá Gospel. Zúčastnil se konkurzu do skupiny Olympic, kde skončil na druhém místě ve finálovém kole. Je velkým fandou do opravdu kvalitních nástrojů takže v jeho portfoliu naleznete Yamahu Montage 8, Korg Kronos nebo takovou raritu jako original Hammond varhany ze sedmdesátých let.

Dana - zpěv, vokály. Dlouholetá spolupráce s německou skupinou Mixed generation. Praxe od roku 1994 v celé Evropě a Perském zálivu. V zákulisí se promění na kuchařku a s Pájou závodí, kdo vaří lépe. Nutno říct, že zbytek kapely často nemá tušení, o čem  se to ti dva vlastně baví...

Zdeněk - el.kytara, kyt. syntezátory, zpěv. Od roku 1994 praxe také v celé západní Evropě a Asii  Vyučoval hru na kytaru a nyní také skládá vlastní  hudbu. Milovník kvalitního kytarového soundu.

Pavel - alias "Pája Master Chief". Neboli dejte mu do ruky paličky  nebo  vařechu  -  a  výsledek   bude  vždy fantastický. Rovněž zpívá.  Jeho  profesí  jsou  bicí nástroje  v  divadelním   orchestru, takže profík "každým  coulem". Dlouholetá  praxe  v  zahraničí nebo účast v pořadu "Ostrava zpívá Gospel".

Standa - výborný zpěvák a hráč na basu. Skládá vlastní hudbu kterou naleznete v hojném množství na Youtube.

Kajetán - zpěvák, výborný pianista a baskytarista. 

Používáme 

Yamaha, JBL, ElectroVoice, Line6, TC helicon, Shure, Senheiser, Ibanez Prestige, Fender Ultra series, Fractal FM9, Kemper, Kurzweil, Roland, Korg KRONOS, Sound Craft, Yamaha montage 8, atd.