Hot strings band
O nás

   Dana

   Zdeněk

Pája 

Petr

Standa

Kromě ČR jsme působili dlouhodobě ve Švýcarsku, Španělsku, Kanárských ostrovech, Německu, Belgii, Francii, Holandsku nebo Perském zálivu a mnoha dalších zemích. Kde jsme hráli? Muzikanti v našem týmu také prošli za svou hudební kariéru různými kapelami a spolupracovali s předními osobnostmi naší hudební scény. Můžeme vyjmenovat např. Věrou Špinarovou, Heidi Janků, Richarda Mülera, skupinu Buty, Mixed Generation, Petera Lipu, Ivo a Adama Pavlíka a další. Za dobu naší aktivity jsme odehráli doslova tisíce akcí. Petr - klávesové nástroje, vokály. Aranžér a skladatel.

Doprovází také velké akce např. Ostrava zpívá Gospel. Zúčastnil se konkurzu do skupiny Olympic, kde skončil na druhém místě ve finálovém kole. Je velkým fandou do opravdu kvalitních nástrojů takže v jeho portfoliu naleznete Yamahu Montage 8, Korg Kronos nebo takovou raritu jako original Hammond varhany ze sedmdesátých let.

Dana - zpěv, vokály. Dlouholetá spolupráce s německou skupinou Mixed generation. Praxe od roku 1994 v celé Evropě a Perském zálivu. V zákulisí se promění na kuchařku a s Pájou závodí, kdo vaří lépe. Nutno říct, že zbytek kapely často nemá tušení, o čem  se to ti dva vlastně baví...

Zdeněk - el.kytara, kyt. syntezátory, zpěv. Od roku 1994 praxe také v celé západní Evropě a Asii  Vyučoval hru na kytaru a nyní také skládá vlastní  hudbu. Milovník kvalitního kytarového soundu.

Pavel - alias "Pája Master Chief". Neboli dejte mu do ruky paličky  nebo  vařechu  -  a  výsledek   bude  vždy fantastický. Rovněž zpívá.  Jeho  profesí  jsou  bicí nástroje  v  divadelním   orchestru, takže profík "každým  coulem". Dlouholetá  praxe  v  zahraničí nebo účast v pořadu "Ostrava zpívá Gospel".

Standa - výborný zpěvák a hráč na basu. Skládá vlastní hudbu kterou naleznete v hojném množství na Youtube.

Používáme 

Yamaha, JBL, ElectroVoice, Line6, TC helicon, Shure, Senheiser, Ibanez Prestige, Fender Ultra series, Fractal FM9, Kemper, Kurzweil, Roland, Korg KRONOS, Sound Craft, Yamaha montage 8, atd.