Hot strings band
kapela-na-svatbu

Kapela na svatbu

Svatební den má několik zásadních okamžiků. Slova ano, první polibek a také první tanec. Dobrá kapela může udělat vaši svatbu nezapomenutelnou. Prvním tancem zábava začíná, ale určitě nekončí a tak jsme speciálně pro svatební oslavy vytvořili dokonalou sestavu, kterou si zamilujete stejně jako stovky nevěst před vámi. Nezapomínáme ani na ty, co preferují větší nebo menší počet muzikantů. V takovém případě nabízíme Duo nebo klidně celou kapelu. 


Skladba na první tanec  písničku na tento moment  se  můžeme pro 

                   Vás  naučit. Je  to  věcí  dohody. Také   si   můžete   zkusit   

                  vybrat  z   našeho  repertoáru. Třetí  možností je,  že  Vám                      písničku pustíme třeba z telefonu nebo flashky kterou si

                    přinesete. Zbytek pak  už jen nechte na nás. 

Hudba k obřadu

Již se nemusíte více starat a hledat. K obřadu zajišťujeme také doprovodnou hudbu ve složení pianista a houslistka. Toto příjemné vystoupení jemně a vkusně podkreslí Váš obřad a dodá mu nezapomenutelnou atmosféru. 


Technické zázemí

K dobré náladě na oslavě patří také různé hry, soutěže, kvízy  a další společenské činnosti. K těmto účelům po dohodě zapůjčíme mikrofon. Pro kvalitní ozvučení těchto aktivit po domluvě můžeme zapůjčit připojení k naší aparatuře.