Duo

Kapela na svatbu, hudba na svatbu, kapela na ples, hudba na svatbu, narozeniny, oslavu, zábavu - Ostrava, Brno, Karviná, Opava, Bruntál, Frýdek-Místek, Nový Jičín
Více zde: https://hotstrings.cz

Hudební skupina jihomoravský a moravskoslezský kraj


Jako  duo  hrajeme  v  sestavě živá kytara / zpěv a zpěvačka.


Tuto variantu jsme zvolili, protože kytara zní nejlépe naživo. Zvuk kytar z počítače je "poznat", obzvláště pokud se jedná o tvrdší druhy hudby. Ostatní nástroje jako jsou bicí, klávesy nebo baskytara lze pouštět z podkladu. Sóla a doprovodné party kytary jsou pak zahrány naživo, což propůjčí celkovému dojmu z hudby pestrost a živost. 


Duo sestava je vhodná pro malé akce typu narozeniny, menší svatby a  podobně.  Doporučujeme  ji  pro  cca  30-80  osob.

Jedná  se  také  o  cenově  nejpřijatelnější  variantu  skupiny.  

 

DUO BAND

   Zdeněk

   Dana

Hudební zábavová skupina jihomoravský a moravskoslezský kraj – živá hudba na svatbu, hudební produkce, hudba na ples, kapela na svatbu, kapela na ples, duo na svatbu, duo na ples, trio na svatbu, trio na ples, hudba na reprezentační nebo maturitní plesy, hudba na firemní a podnikový večírek, hudba na narozeniny a jakékoliv rodinné oslavy, rauty, VIP Promo akce, dožínky, šibřinky, mysliveckou leč, karneval, kácení máje, vinobraní, mikulášskou zábavu, Silvestr, Ostrava, Frýdek - Místek, Karviná, Havířov, Opava, Bruntál, Nový Jičín, Jeseník, Prostějov, Kroměříž, Olomouc, Vsetín, Zlín, Šumperk, Kopřivnice, Uherské Hradiště, Přerov, Brno, Valašské meziříčí, Rožnov pod radhoštěm, Pardubice, Hradec Králové, Jihlava, Velké meziříčí, .

www.hotstrings.cz